fbpx

Pakiet Silver obejmuje usługę makijażu permanentnego brwi lub ust z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej.

Mezoterapia mikroigłowa wspaniale uzupełnia makijaż permanentny.  W końcu piękna twarz nie ogranicza się tylko do pięknego makijażu. Fundamentem naszej urody jest świetlista, gładka i napięta skóra.

Mezoterapia mikroigłowa jest jedną ze skuteczniejszych metod regeneracji skóry. Polega na nakłuwania skóry, podczas  którego to procesu dochodzi do jej mikro urazu.  Pobudzona skóra ulega bardzo intensywnym procesom naprawczym. Dodatkowo w trakcie nakłuć wtłaczane są w skórę skuteczne składniki odżywcze i regeneracyjne. Podczas zabiegu aparat do mezoterapii wykonuje kilka tysięcy mikro nakłuć tworzących mikrokanaliki, które przez krótki czas pozostają otwarte. Daje to możliwość głębokiego wprowadzenia w skórę wybranego preparatu.  Jego  wchłanialność dochodzi nawet do 90 %. Efektem mezoterapii może być  redukcja zmarszczek, ujędrnienie  i rozświetlenie skóry oraz ograniczenie wydzielania sebum.

Już dziś możesz sprawić ukochanej osobie prezent w postaci makijażu permanentnego z zabiegiem mezoterapii igłowej. Dzięki temu zyska piękny, trwały makijaż, jej skóra nabierze blasku i będzie wyglądać młodziej.

W skład pakietu silver wchodzi 1 z 3 poniższych technik makijażu permanentnego:

oraz

Usługi są realizowanego tego samego dnia, podczas pierwszej sesji pigmentacyjnej.

Dbając o najwyższą jakość realizowanych usług zapraszam do 6 tygodni na zabieg uzupełniający makijaż permanentny.

Długo zastanawiałam się nad prezentem dla mojej mamy. Chciałam, aby to było coś niestandardowego. Trafiłam na stronę makijażu permanentnego i uznałam, że to świetny pomysł. Mama w końcu odzyskała brwi, których prawie nie miała. Otrzymała też zabieg mezoterapii microigłowej, po którym jej skóra znacznie bardziej jest nawilżona i gładsza. Jest zachwycona! Myślę, że jeszcze wróci po więcej.Kamila Kwiatkowska

Leave a comment