fbpx

O mnie

Moja pasja, Twoje piękno

Doświadczenie

Ludzkie twarze zawsze mnie fascynowały. Odkąd pamiętam upiększałam kobiety, wykonując im makijaże okazjonalne. Moje olbrzymie zamiłowanie do detalu, łączenia barw i pięknych kształtów spowodowało, że po kilkunastu latach jako wizażystka postanowiłam wyspecjalizować się również w makijażu permanentnym. Dzisiejsze nowoczesne techniki mikropigmentacji sprawiają, że do złudzenia makijaż permanentny przypomina makijaż tradycyjny. Doskonale wpisuję się to w moją estetykę. Uwielbiam subtelne, delikatne podkreślenie rysów twarzy.

Jako linergistka zmierzam do doskonałości. Wielokrotnie malując słyszę, iż cudownie byłoby się budzić z makijażem z rana. Poprzez makijaż permanentny spełniam kobiece marzenia. Nie jest to może pełna wersja makijażu tradycyjnego, ale stanowi doskonałą dla niego alternatywę.

Technika permanentna jest dla mnie również szansą rozwiązania wielu ludzkich problemów. Osoby, które wcześniej borykały się z przerzedzonymi brwiami  bądź ich brakiem oraz zanikiem pigmentacji ust, poprzez makijaż permanentny odzyskują świetny wygląd, a wraz z nim pewność siebie. Makijaż koryguje opadające  brwi i asymetrie w układzie twarzy, dzięki czemu staje się ona harmonijna i nabiera pogodnego wyrazu. Jest to również wygodne rozwiązanie dla osób uczulonych na kosmetyki, sportowców, intensywnie aktywnych fizycznie oraz osób mających kłopoty ze wzrokiem.

Moment metamorfozy klientek i uśmiech na ich twarzach jest dla mnie porcją nowej energii i chęci do jeszcze większego rozwoju. Mimo, iż upłynęło już wiele lat odkąd zajmuję się makijażem, niezmienna pozostaje we mnie fascynacja ludzkim pięknem. Kocham ludzi, kocham makijaże permanentne i wizaż. Ten zawód mnie uszczęśliwia. Dziś wiem, że pracę w branży beauty nie zamieniłabym na żadną inną.

Anna Mazurek

Ukończone Kursy i Szkolenia

Certyfikaty

Klienci mówią o mnie

Referencje

Makijaż permanentny wykonany przez Anne Mazurek Szewczyk oceniam pozytywnie. Mimo początkowych obaw, ostateczny efekt przerósł moje oczekiwania. Ania ma profesjonalne podejście do klienta, świetna komunikacja i zrozumienie. Wszystko dokładnie wyjaśniła, potrafi też wysłuchać, a w tym co robi jest świetna! Polecam!

Klaudia Posiła

Serdecznie polecam makijaż permanentny u pani Ani. Wspaniała dziewczyna, ciepła, miła, przyjazna, a do tego ma fach w ręku. Profesjonalne podejście. Polecam z zamkniętymi oczami!

Kasia Kalwacińska

Gorąco polecam zabieg makijażu permanentnego brwi u Pani Ani. Makijaż  miałam wykonany kilka tygodni temu i już zapomniałam o codziennych porannych męczarniach przy malowaniu brwi. Oszczędność czasu i niesamowity efekt. Pani Ania jest niezwykle dokładną osobą, bardzo precyzyjnie wykonała pigmentację. Jeszcze raz gorąco polecam!

Marta B.

Od dawna nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego ust, ze względu na braki w pigmencie spowodowane częstymi opryszczkami. Podczas zabiegu odczuwałam jedynie delikatne drapanie, a od czasu do czasu delikatne ukłucia. Chciałam bardzo naturalne usta i muszę przyznać że kolor został dobrany perfekcyjnie. Po zabiegu usta były troszkę opuchnięte lecz zeszło to po 2 dniach. Podsumowując, jestem zachwycona nowymi ustami, mają piękny kształt i wreszcie pełen kolor.

Natalia Marciniak

Makijaż permanentny brwi wykonany rewelacyjnie. Jestem zachwycona efektem końcowym. Pani Ania odpowiednio uformowała mi kształt brwi, pasujący idealnie do mojej twarzy. Pani Ania przemiła osoba, dusza człowiek, podchodząca z sercem do klienta. Wszystko dokładnie, profesjonalnie, rzeczowo zostało mi wyjaśnienie przed zabiegiem, w trakcie, a także po zabiegu, jak dbać odpowiednio o higienę brwi oraz co będzie się z nim działo podczas gojenia. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Monika Żurawska

Skorzystaj z rabatu

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze promocje i oferty