fbpx

Mezoterapia microigłowa wspaniale uzupełnia zabiegi makijażu permanentnego.  W końcu piękna twarz nie ogranicza się tylko do pięknego makijażu. Fundamentem naszej urody jest świetlista, gładka i napięta cera.

Rozświetlona, jędrna skóra, bez zmarszczek

Mezoterapia microigłowa łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii. Jest to zabieg bezbolesny. Polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu oraz elastyny podczas mechanicznej stymulacji skóry igłami. Mikro nakłucia pobudzają naskórek co powoduje, że jego przepuszczalność wielokrotnie się zwiększa, dzięki czemu skóra jest gotowa na przyjęcie skoncentrowanych substancji w postaci np. kwasu hialuronowego. Usprawnia to proces naprawczy skóry, która zaczyna się regenerować poprzez własny podział komórkowy. Dzięki mezoterapii skóra zostaje rozjaśniona, poprawia się jej  jędrność, elastyczność i napięcie oraz następuje redukcja zmarszczek.

Stan skóry polepsza się już po pierwszym zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się powtórzenie zabiegu 4-8 razy, w odstępie  4 tygodniowym.

Czas zabiegu 1.20 h.

Zobacz również Zalecenia Po Zabiegu Mezoterapii Microigłowej

Leave a comment