fbpx

Piękny kształt i nasycona barwa ust jest marzeniem nie jednej kobiety. Często z braku czasu rezygnujemy z ich podkreślania. Tymczasem makijaż permanentny zapewnia trwały i nieskazitelny wygląd ust na co dzień.  Budzimy się z rana piękne i idziemy spać piękne. Przy tym mamy niesamowitą wygodę i komfort w codziennych zajęciach dnia.  Możemy zapomnieć o śladach szminki na zębach, czy odbitych ustach na filiżance i  śmiało korzystać z uroków ekstremalnych sportów oraz basenu. Usta wciąż pozostają nieskazitelnie kształtne i nasycone kolorem.

Stylizacja permanentna ust pozwala podkreślić lub poprawić linię konturu, wyrównuje asymetrię i koryguje utracone ubytki pigmentacyjne.  Możemy uzyskać  delikatnie wycieniowane usta, bardzo naturalny lub bardziej podkreślony efekt. W zależności od indywidualnych oczekiwań proponuje kilka metod konturowania ust.

Usta z Cieniowaniem
Usta z Wypełnieniem
Usta 3D

Makijaż ust utrzymuje się od 3-5 lat. Wpływa na to szybkości regeneracji naskórka u każdej z osób.

Dzięki starannej pielęgnacji ust unikniesz odbarwień i będziesz się cieszyć pięknym wyglądem jeszcze dłużej. Proszę zapoznaj się uważnie z
Zaleceniami Przed i Po Zabiegu Ust

Od dawna nosiłam się z zamiarem zrobienia makijażu permanentnego ust, ze względu na braki w pigmencie,  spowodowane częstymi opryszczkami. Podczas zabiegu odczuwałam jedynie delikatne drapanie, a od czasu do czasu delikatne ukłucia. Chciałam bardzo naturalne usta i muszę przyznać, że kolor został dobrany perfekcyjnie. Po zabiegu usta były troszkę opuchnięte lecz zeszło to po 2 dniach. Podsumowując jestem zachwycona nowymi ustami, maja piękny kształt i wreszcie pełen kolor.

Natalia Marciniak

Leave a comment