fbpx

Makijaż permanentny utrzymuje się średnio 2-3 lata. Techniki  i barwniki jakimi obecnie wykonuje się trwałe makijaże są subtelną mikropigmentacją, a nie ostrym tatuażem. W przeciwieństwie więc do tatuażu, który pozostaje w skórze na zawsze i ma tendencje do wybarwiania się w mocne niebieskości i fiolety, makijaż permanentny  z czasem zanika i wymaga odnowienia.

Systematyczna pigmentacja daje gwarancje niezmiennej trwałości

Zastosowane barwniki mają za zadanie przede wszystkim podkreślić naturalne kolory występujące w oprawie twarzy. Cząsteczki pigmentu są znacznie mniejsze, niż w przypadku tatuażu oraz są znacznie płycej osadzone w strukturze skóry. Im lżejsza metoda pigmentacji, która daje bardziej naturalny efekt, tym również makijaż permanentny utrzymuje się krócej.

W celu zachowania jednolitego, nasyconego koloru zaleca się, aby około roku po ostatniej wizycie odświeżyć makijaż permanentny. Systematyczność i ciągłość w uzupełnianiu pigmentu stanowi gwarancje jego niezmiennej trwałości i pięknego wyglądu.

Dla klientów, którzy zdecydują się odświeżyć makijaż do roku czasu przygotowałam specjalną 30 % zniżkę od ceny wyjściowej.

Leave a comment