fbpx

Technika Ombre polega na delikatnym stopniowaniu koloru.  Przypomina efekt bardzo dokładnie pomalowanych brwi kredką i cieniem zgodnie z nowoczesnymi technikami cieniowania brwi.

Delikatne stopniowanie koloru

W myśl zasady – najciemniej na najwęższych, końcowych partiach brwi i coraz jaśniej ku wewnętrznej, najszerszej ich części, uzyskuje miękkie przejście tonalne.  Brwi są wycieniowane tak, aby do złudzenia przypominały naturalne. Pigmentacja może być mocniejsza lub delikatna. Dużo zależy od urody i indywidualnych oczekiwań klientki. Brunetki korzystniej wyglądają w mocniejszych kolorach. Blondynki, o jasnych karnacjach, preferują Pudrową metodę cieniowania, która przypomina brwi muśnięte cieniem. Ponieważ pigmentacja jest dwustopniowa, lepiej zacząć od jaśniejszych kolorów i przy drugim spotkaniu ewentualnie użyć mocniejszego odcienia.

Zabieg trwa 3h.

Makijaż permanentny brwi wykonany rewelacyjnie. Jestem zachwycona efektem końcowym. Pani Ania odpowiednio uformowała mi kształt brwi, pasujący idealnie do mojej twarzy. Pani Ania przemiła osoba, dusza człowiek, podchodząca z sercem do klienta. Wszystko dokładnie, profesjonalnie, rzeczowo zostało mi wyjaśnienie przed zabiegiem, w trakcie, a także po zabiegu, jak dbać odpowiednio o higienę brwi oraz co będzie się z nimi działo podczas gojenia. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Monika Żurowska

Leave a comment