fbpx

Pakiet Gold obejmuje makijaż permanentny brwi i powiek.

Brwi i oczy są najważniejszym elementem ludzkiej twarzy. Od ich kształtu i intensywności zależy odbiór naszej mimiki.  Bardzo jasne włoski powodują, że ludzka twarz jest mniej wyrazista, wręcz zanika. Ma to swój urok, jeżeli odznaczamy się nieskazitelną, jednolitą i gładką cerą. Kiedy jednak nasze ciało  jest  przemęczone i widać na nim upływ czasu, przerzedzone,  jasne oprawy jeszcze bardziej to potęgują. Szybkie podkreślenie maskarą rzęs przywraca wyrazistość i szklistość spojrzeniu, ale zwykle już w pędzie codziennych obowiązków rezygnujemy z makijażu brwi. Zdarza się również, że mamy z natury opadające kąciki oczu, czy brwi. Twarz wygląda na smutną, chociaż w sercu jesteśmy pogodni. Makijaż permanentny ma tę wspaniałą moc, że pozwala skorygować drobne niuanse w ludzkiej mimice, nie zatracając przy tym świeżości natury. A gdyby tak mieć pięknie podkreślone brwi i oprawy oczu w jednym. Kusząca opcja, prawda!

Serdecznie zapraszam na pakiet – makijaż permanentny brwi & makijaż permanentny kresek. W skład pakietu Gold wchodzą:

Podczas jednego spotkania wykonuje tej samej osobie micropigmentację brwi techniką cieniowania ombre lub pudrową i kreski na górnej powiece. Od ciebie zależy na jaki typ kresek się zdecydujesz. Może być to wyrazista, bardzo kobieca kreska typu eyeliner lub subtelna, naturalna kreska zagęszczająca w górnej linii rzęs.

Spotkanie trwa około 8 h.

Moim celem jest twoje satysfakcja, dlatego do 6 tygodni zapraszam na dopigmentowanie brwi i kresek, aby efekt makijażu był jeszcze piękniejszy i utrzymywał się jeszcze dłużej.

Serdecznie polecam makijaż permanentny u pani Ani. Wspaniała dziewczyna, ciepła, miła, przyjazna, a do tego ma fach w ręku. Profesjonalne podejście. Polecam z zamkniętymi oczami!Kasia Kalwacińska

Leave a comment