fbpx

Obecnie zapotrzebowanie na zabiegi makijażu permanentnego jest większe niż kiedykolwiek. W szybkim tempie życia,  kobiety nie mają czasu na precyzyjne makijaże wykonane metodą tradycyjną.  Nadal jednak pragną wyglądać pięknie. Zadbane kobiety wyglądają dużo bardziej atrakcyjnie i profesjonalnie. Makijaż permanentny zapewnia im długotrwały, a zarazem naturalny efekt, jaki mogłyby uzyskać tradycyjnymi metodami malowania, oszczędza  przy tym ich czas  oraz daje satysfakcję ze swojego wyglądu.

Przede wszystkim naturalność

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na makijaż permanentnym, zwiększają się również wymagania i oczekiwania na wyższą jakość zabiegów i ich różnorodność.  Makijaż permanentny na przełomie ostatnich kilku lat przeszedł mocną metamorfozę. To już nie są tatuaże w postaci ostro wyrysowanych cienkich, kanciastych brwi, czy ust z wyraźnym konturem. Techniki makijażu permanentnego stały się dużo bardziej finezyjne i przez to również bardziej zaawansowane. Wprowadzono sposoby przejść tonalnych, szeroki wachlarz cieniowań z użyciem nie jednego, a kilku pigmentów. Dziedzina ta zmierza w kierunku  uzyskania jak największej naturalności i realności w wyglądzie ludzkiej twarzy.

Możliwość korygowania niedoskonałości

Ludzka twarz jest wspaniałym zestawieniem proporcji i symetrii. Ta równowaga może być zachwiana na skutek chorób, wypadków czy procesu starzenia się. Trwała pigmentacja pozwala przywrócić harmonie w twarzy, a czasami wręcz zmienić jej wyraz ze smutnego na radosny.

Leave a comment